Klumpu ir keliuosi

Sveiki,

ši savaitė man sunki, net nesinori dalintis, nežinau kodėl rašau. Pykstu ant savęs, kad nepavyksta. Bandau ir taip ir anaip surasti išeitį savo situacijoj, bet visi bandymai tokie pusėtini. Pabandai kitaip nei anksčiau ir matai, kad ne tas. Ir vėl bandai, ir vėl kažkas ne taip. Pavargau nuo šitos neužtikrintumo būsenos. Bent jau būčiau užtikrinta kuria linkme judėti, matyčiau kaip tai padaryti, tada klaidos nesmaugtų taip. O aš nematau kaip reikia. Tai taip įvarė neviltį, kad prisivalgiau 3 dienas iš eilės ir dabar jaučiu dar papildomą nepatogumą dėl kūno, išsipūtimas, atrodo sprogsiu.

Kai peržiūrėjau puslapio statistiką, pamačiau, kad nedaug kas gilinasi, atidaro tik home page ir neskaito toliau. Šiandien nieko naujo jums neprikursiu. Ir jūsų pakeisti negaliu, nei požiūrį, nei padovanot motyvaciją. Gal kiek sužadint. Bet sprendimas jūsų, kada pradėsite ne tik skaityti, bet ir veikti. Kaip ir šiuo atveju mano, plaukt pasroviui ar daužytis galva į tą pačią sieną tikintis kad ji kažkada prasivers. Kažkur ne į tą pusę dedu pastangas.

Nejaugi suklupsiu ir nesikelsiu? Tiek keliai nubrozdinti, ir kakta sumušta, kad nebenoriu keltis, neturiu jėgų.

Atleiskit, šiandien jausmai išsilieja neviltimi…

Įrašo “Klumpu ir keliuosi” komentarų: 12

 1. Nėra dėl ko atsiprašinėti, juk negali viskas slysti lengvai, be kliūčių. Jos mus sustiprina. Manau, tavoji būsena yra natūrali (visiem pasitaiko, tik vieni išgyvena skaudžiau, kiti tiesiog paleidžia), o būdų kaip su ja kovoti tu ir pati, manau, žinai begalias. Juk šitiek nueita! Esi stipri ir moki save suprasti bei padėti. Todėl turi padaryti tai ir šį kartą. O kad neskaitom senų įrašų, tai čia netiesa. Kiekvieną dieną atsiverčiu tik Home puslapį, nes, paprasčiausiai, viskas jau išskaityta : ) Nepalūžk, viskas laikina.

 2. Sveika. Kai nustojo rašyti Alisa savo bloge, aš kol kas žinau tik dar vieną blogą lietuviškai apie valgymo sutrikimus – tavo. Iš tiesų dauguma senų įrašų jau perskaityti, nes jie buvo patalpinti vs bloge. Darai prasmingą darbą rašydama šį blogą ir aš laukiu naujų įrašų. Aišku viso pasaulio nepakeisi….bet nors vienam žmogui tai tikrai padeda. Laikykis :).

  • Matyt man labai reikėjo grįžtamojo ryšio, kad pamatyčiau, kad tai ką darau nėra beprasmė rašliava. Ir aš jį šiandien gavau 🙂 . Tikrai, kaip sakai, kad ir dėl vieno žmogaus pasveikimo verta stengtis.

   Jei esat kovos vidury, laikykimės:

 3. Manau, kad tu tinkamai dedi pastangas ir viskas ok, tik gal per daug sureiksmini, per daug tikiesi. Kunas prisimena senus laikus ir jam atkristi, vel paslysti be galo lengva, juk tai savotiska jo pusiausvyra, kada jam tai buvo normalu. As buvau metus rukyti ir nerukiau 7 metus. Gyriausi visiems ir taip didziavausi, kad va meciau, o paskui isejo taip, kad budama ne kokios nuotaikos, paemiau vyro cigarete ir uzsirukiau. ir emiau rukyt, metus laiko rukiau ir kaskart taip grauziausi. Bet sustot nesugebejau. Tik pries 3 menesius vel pavyko mesti. Sunkiai, bet iveikiau. Neseniai vel uzsirukiau.. taip ir kovoju. Kasdien lyg isbandymas. O ka jau kalbet apie maista. Ten irgi savi isbandymai.. Zmones yra dvieju tipu: linke i priklausomybes ir ne. As esu is pirmuju, taigi visa gyvenima kovoji. Arba net nekisi nagu nei prie cigareciu, alkoholio, dietu. Beje as gilinuosi i astrologija, esu neblogai isnagrinejusi planetu itaka. Jei noretum paziureciau tavo planetas :). Pasakyciau kur tavo stiprioji sritis, kur tau saugotis, zinoma jei domina :).

  • Aš čia taip neprašyta, bet man irgi būtų labai įdomu sužinoti apie tų planetų įtaką. Visada tikėjau šiais dalykais, ir visada norėjau, kad kas konkretesį mano atvejį ištirtų, nes visgi, taip sunku kartais su savim kovot, taip norisi, kad kas pasakytų kuriuo keliu geriau man eiti, kaip išbristi iš nesėkmių…

   • galiu pabandyt paziureti, ar esi linkusi i priklausomybes, nes jei esi linkusi tai reikia vos ne kaip vienuoliui gyvent, nuo visu svaigalu ir skanaus maisto kuo toliau, kad neuzsikabliuot. i priklausomybes linke eina sunkesniu keliu per gyvenima, nes daznai turi ir psichika jautresne. nenoriu viesint savo @ nes jis su vardu ir pavarde.. ar tu gali savaji duoti ?

   • Nors žinai, persigalvojau : ) Supratau, kad man nereikia apie tai žinoti. Aš geriau nei bet kokios planetos žinau kur mano silpnos vietos, o ir būdų kaip su savo mintimis ir protu susitvarkyti aš atrandu vis daugiau ir daugiau. Bet vistiek dėkui : )

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s