Kalėdos – nerimas dėl maisto, ar vidinė ramybė?

cristmasKuris iš dviejų – pasirenkame patys.

Jūsų gausesni apsilankymai svetainėje greičiausiai reiškia, kad artėjant šventėms kyla nerimas dėl maisto. Aš asmeniškai irgi kažkiek jį jaučiu. Prisipažinsiu, galvoju, kaip bus su maistu šiemet. Šį kartą ruošiuosi to tiesiog nesureikšminti ir nevalgyti kai jausiuos soti, kad ir kaip elgtųsi kiti. Prie stalo galima ne tik valgyti. O šiaip, ragauti tikrai neatsisakysiu.

Man norisi susirašyti teigiamus ir palaikančius dalykus, kad šis periodas praeitų kuo lengviau ir galėčiau tikrai švęsti, o ne bijoti ir nerimauti.

– Galvosiu apie artimus žmones, mėgausiuos bendravimu.

– Maistas yra žmonių bendravimo neatsiejama dalis, jis teikia malonumą.

– Maistas yra mūsų draugas, ne priešas. Žinau, valgyti per šventes yra baisu, bet pasistengsiu išbūti toje baimėje, valgysiu ir nesmerksiu savęs.

– Dauguma žmonių per Kalėdinį laikotarpį priauga svorio. Numesti labiausiai sekasi tiems, kurie pavalgė, pasilinksmino, o po to tiesiog pamiršo, tiesiog gyvena toliau ir svoris natūraliai kažkur per mėnesį sugrįžta į normalų, buvusį iki tol.

– Pasižadu nemažinti porcijų prieš Kalėdas, kad ir kaip norėtųsi. Tuomet busiu sotesnė ir nekils pagundų persivalgyti.

– Mano šventinis garderobas yra mano dydžio. Pilvukas atrodo gerai, jei kam bado akis, tai jų problema.

– Tikrai jausiuos išsipūtusi (nes valgysiu ir sūriai ir saldžiai), bet po kelių dienų tai praeis.

– Nesisversiu prieš Kalėdas ir po jų. (kaip kad iki šiol, jau nepamenu kada svėriausi).

– Galvosiu apie Kalėdų prasmę. Kas tikit Kristumi, juk žinome, kad tam ir gimė Gelbėtojas, kad mus išlaisvintų.

Kas gero vyksta per Kalėdas? Žmonės susiranda savo antrąją pusę. Gimsta kūdikiai. Susitinkame su seniai matytais žmonėmis. Džiaugiamės būdami lauke. Bučiuojamės, apsikabiname, tariame šiltus žodžius. O jei ir įvyksta kažkas blogo ir nemalonaus, kaip kad man praeitais metais, nenusiminkime, priimkime gyvenimą tokį, koks jis yra ir nenustokime tikėti stebuklais. Nenuleiskime rankų kuriant, kovojant, siekiant tikslų ir svajonių.

Ramių ir stebuklingų Kalėdų!

Įrašo “Kalėdos – nerimas dėl maisto, ar vidinė ramybė?” komentarai: 3

 1. Sveika ! Kaip pavyko tavo planas Kaledoms, ar atsventei taip, kaip norejai ? Nuostabu kaip tu atsakingai ziuri i savo pasirinkima ir samoningai kuri ateiti, numatai, ieskai priemoniu isvengti tam, ko nenori. As Kaledas praleidau valgydama tik saldainius ir man tai visai tiko. Nemegstu gamintu patiekalu karstu sveciuose, o tuo labiau nevalgau mesos, tai man tiko tik saldainiai, labai laukiau kada vaziuosime namo, nes tai buvo vyro seima ir draugai.

  • Sveika,
   seniai matyta, girdėta 🙂 Su Naujais!
   Na, valgiau galima sakyti saikingai. Planas pavyko 80 proc. 🙂
   Vieną dieną apsiėdžiau ir po to buvo labai bloga. Valgiau iš inercijos, nors ir nejaučiau alkio. Po to kurį laiką jaučiau gėdą, bet kitą dieną jau pamiršau. Einu, ups… nepavyko, gyvenam toliau 🙂

 2. Aciu uz sveikinimus ! Tu Saunuole, taip stiprini savuosius geruosius iprocius. Niekas nesake, kad lipti i kalna yra lengva ir pamazu mes nukeliausim iki savu Everestu, juk kaip sakai, einam. Ir as einu, ir atsirado truputis tikejimo savo jegomis, drasos elgtis kitaip nei vakar. Mane labai lengvai itraukia i prazuti kai yra rutina, tas pats per ta pati. Labai padeda kartais tiesiog pradejimas skaityti kokio idomaus zurnalo, ar kur i kompa ilisti, kai uzeina noras inertiskai kramtyti… , nors internetas irgi priklausomybe, taciau bent sazine veliau negrauzia !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s